| Ella27 a întrebat:

Tableta mea nu mai merge, azi s-a descarcat si s-a inchis, ma rog asta e normal iar dupa am bagat-o la incarcat si mi-a aratat Evolio si s-a inchis, am incercat sa o deschis dar nu merge, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| smartlollipop a răspuns:

Trebuie sa incerci sa intri in safe mode si sa ii dai reset, desi se vor sterge toate datele. Daca nu merge nici in safe mod inseamna ca s-a dus memoria flash si nu mai ai ce face cu ea. Cum intri in safe mode? Combinatii de taste! Incearca sa apesi simultan pe butoanele de volum si Lock / Home.

| Ella27 explică (pentru smartlollipop):

Merge, multumesc mult de tot :*

| smartlollipop a răspuns (pentru Ella27):

ma bucur, eu nu am reusit sa o salvez pe a mea laughing.

| Ella27 explică (pentru smartlollipop):

laughing)

7 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Du-o la garantie, daca are, daca nu la reparat.Dar verifica intai incarcatorul.

| Ella27 explică (pentru viotedy):

Are garantie, dar acum daca s-a dus de tot credeti ca imi va da una noua?

| PisicutzaSmile a răspuns:

Daca nu are garantie întreaba de unde ai luat-o unde exista centre de reparații electronice. funda?

| ΙΘΛΙΨΙΚΑ a răspuns:

Am patit s eu asa
trebuie sa o duci la reparatie daca ai certificat de garantie ai noroc dacanu reparatia e 500 lei