| Eigei a întrebat:

Tasta windows FN nu imi merge la laptop si scurtaturile f1, f2..., driverele le am pe toate instalate si windowsw si-a facut toate update-urile, ce sa fac sa le activez din nou? Inainte sa-mi schimba HDD mergeau.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Tastele Fn+ F(x) nu au nevoie de drivere separate pentru functionare, deci ar trebui sa functioneze fara nicio problema. E posibil sa ai un program instalat care se suprapune cu functiile.

Creaza un utilizator nou de windows (temporar) si testeaza dupa logarea pe utilizatorul nou.Vezi daca merg tastele.

| GreenSky a răspuns:

Ai rezolvat?