| anonim_4396 a întrebat:

Tatal meu a primit un telefon performant. Vreau si eu sa imi cumpar. Dar nu am adunat destu bani. Cum sa il conving sa imi dea mie telefonul in schimbul telef onului meu care si el este performant dar este cu tastatura qwerty. Du funda la raspunsurile bune!

3 răspunsuri:
| BlueViP a răspuns:

Il rogi pur si simplu. E tatal tau, trebuie sa accepte.

| mihaithegamer a răspuns (pentru BlueViP):

Cum adica? daca e tatal tau nu are voie sa refuze?
nu toti au parinti care sa isi rasfete asa mult copiii...
dupa parerea mea asta nu e o solutie... poti astepta pana in decembrie si sa ii spui ca in loc sa iti cumpere un cadou de craciun, roaga-l sa iti dea cadou de craciun telefonul lui si ca tu o sa ii dai o parte din bani inapoi...

| ThisIsMeJustMe a răspuns:

De curiozitate, cati ani ai?