| antohianda a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon cu touchscreen(dar la pret mic, si cu internet)) si o tableta (tot la cel mai mic pret).Si as vrea ca telefonul sa fie de la Orange.Multumesc.Daca gasiti si nu e de la Orange, nu-mi mai spuneti.Sa fie de la Orange.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu mai bine pui banii la un loc si iti iei un smartphone de calitate?

| YuLiAnDrEeA a răspuns:

Samsung galaxy mini 2

| mihaela2808 a răspuns:

Un telefon foarte bun de la Orange pe care il am si eu este Samsung C3300K.

| andreeacoolromyna a răspuns:

Cel mai mic pret la o tableta e 500 lei dar este o tableta evolio neura wi fi care costa 1200 lei dar te sfatuiesc sa nu iti iei o tab la 500 lei ca am avut eu una si dupa ce deschideam o aplicatie trebuia sa inchid DE TOT tableta... despre tel nu stiu incearca Samsung galaxy mini. sper ca te-am ajutat