| dianasss21 a întrebat:

Telefonul îmi mergea foarte greu ( Samsung) şi m-am gândit să-i dau un reset. Am salvat datele importante( poze) pe calculator şi am dat reset. Când am pornit, nu am mai găsit nici un contact, ele fiind salvate pe telefon. Oare cum le-aş putea recupera? Vă rog.

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai sper ca aveai o copie a lor in contul google...

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din păcate, NU mai ai cum să le recuperezi dacă n-ai făcut o copie de rezervă sad

Tot timpul vă spun :
"ATENŢIE : prin factory reset se ŞTERG toate datele personalizate ( agendă/contacte, aplicaţii/jocuri, parole, poze, muzică, etc. ) instalate/modificate după ieşirea din fabrică... "

Toate cele bune!

| Eastwood a răspuns:

Trebuia sa faci o copie de rezerva inainte a tot ceea ce ai in telefon, daca ai facut intra la copie de rezerva si ti le vei recupera, daca nu ai facut, ai pierdut tot!