| pinkflower a întrebat:

Telefonul meu ii cam nebun:)) : ii acesta :http://www.google.ro/......tp?/imgres 1&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=523&vpy=112&dur=289&hovh=134&h ovw=238&tx=187&ty=106&oei=2dJvTbiNJcPHswbs9u3xBw&page=1& ndsp=12&ved=1t:429, r:2, s:0&biw=1024&bih=643

Si problema e ca atunci cand il pun pe vibratii, se aud si vibratiile. Si l-am pus ca sa fie numai pe melodie dar tot se aude ca si la vibratii. Nustiu ce sa fac, as putea sa imi schimb "ritmul" la vibratie sau care alta solutie? Va rog ajutati-ma:((

1 răspuns:
| MrCM a răspuns:

Dami id-ul tau intr-un mesajwinking