| AndyParaDOX a întrebat:

Mi-am cumparat niste casti wireless de la rapoo si nu mi le recunoaste, nici telefonul si nici laptopul. Am urmat instructiunile intocmai, sau cel putin asa cred. Ceva sfaturi in legatura cu ce as putea face ca sa mearga? cum ar fi un driver, sau ceva. Btw, castile si telefonul au bluetooth 4.0, daca conteaza.

1 răspuns:
| Moraru_Alex_2002 a răspuns:

Foloseste 3DP chip.E un programel bun pe care eu sincer il folosesc sa iau drivere.Eu nu prea optez pe castile pe bluetooth deoarece sunt pe baterii si trebuie sa le schimbi, asa ca prefer cu fir. Poate e mufa devina sau driverul de la portul USB sau de la mufa Audio.In orice caz, trebuie sa vezi un specialist in caz ca nici una dintre raspunsurile mele nu merg.O zi buna va urez in continuare!