| 0anaLovesHIPHOP a întrebat:

Telefonul meu nu-mi mai recunoaste castile. De ce?! [ daca e nevoie precizez, am un x3 nokia, mufa de 3.5 mm., totul a mers bine ieri, am ascultat muzica, dar aseara cand am incercat sa bag castile nimic. ]

4 răspunsuri:
| Nokitochikushi a răspuns:

Intra la setari si la accesorii si le activezi de acolo

| Kaz a răspuns:

Nu stiu ca asa se intampla si la mine cand aveam Nokia x3 dar problema era ca daca bagam alta mufa de la sistem sau alte casti mergea dar cea de la ca casti nu.pa

| 0anaLovesHIPHOP explică:

Pai daca nu am umblat nicaieri? M-am uitat prin setari, nu zice nimic ce mi-ar putea fi de ajutor. ma gandeam ca jack-ul ala trebuie schimbatstraight face

| Popa_Mihai_1905 a răspuns:

La fel face si telefonul meu nu recunoaste castile nici pe ale lui nici alte casti. In setari la telefon nu am " accesorii". Nu stiu ce sa fac!