| Chhrisu a întrebat:

Telefonul meu(orange stockholm)dupa ce i-am bagat cateva jocuri de pe android a inceput sa mearga greu (si la jocuri si prin meniu). Ce pot sa fac? va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca memoria interna este aproape plina! Mai dezinstaleaza ceva sau sterge ce nu ai nevoie!

| Chhrisu explică (pentru anonim_4396):

Am card de memorie si am mutat ce mai aveam pe el si a inceput sa mearga mai bine

3 răspunsuri:
| snfchj a răspuns:

Sterge cateva jocuri daca ti se misca greu!

| xcolectie a răspuns:

Fiindca ai bagat jocuri i-ai ingreunat softu sterge jocurile si o sa vezi ca o sa mearga bine