| Anakarateka a întrebat:

Televizorului meu i-a aparut un plic dreptunghic albastru in coltul dreapta sus cu un A pe el.Eu am cablu de la digi, deci am 2telecomenzi.Stiti cumva ce sa fac ca sa dispara plicul?

Răspuns Câştigător
| blueheart a răspuns:

Sa citesti mesajul. Dai la sistem si jocuri si mai jos ai casuta postala.happy

| Anakarateka explică (pentru blueheart):

Iti dau funda daca imi zici unda gasesc sisteme si jocuri

| blueheart a răspuns (pentru Anakarateka):

Nu am nevoie de funda,vreau doar sa te ajut. Apesi pe butonul rotund de langa informatii si iti apare: preferinte,editare programe, instalare, sistem si jocuri. Apesi pe sistem si jocuri. Ai: stare, detectare semnal, casuta postala si jocuri. Te duci la casuta postala si gata happy

3 răspunsuri:
| BountyWG a răspuns:

Inseamna ca ai un mesaj de la ei