| Dark_Zemi_1989 a întrebat:

Știe cineva cum arată un geniu, adică o armă militară care cuprinde trupe specializate pentru executarea lucrărilor de fortificații, de drumuri, de poduri?

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Habar nu ai despre ce vorbesti. "Cum arata un geniu?" Uite asa arata un geniu - https://vignette1.wikia.nocookie.net/......ion/latest
Sau Einstein. Daca te refereai la cum arata un militar genist/din trupele de geniu... arata normal. Doar ca au alte scule si un alt rol pe cimpul de lupta comparati cu infanteristii de rind.

| DeyCj a răspuns:

Tehnologic nu cred că există, dar pe termen lung 100% va exista, că așa cum știm tehnologia evoluează.