| ForeverAlone97 a întrebat:

Știe cineva cum pot face ca storyurile mele de pe Instagram să nu mai fie vizualizate de toți distrușii din Rusia și de conturi false? Există altă soluție în afară de setarea contului pe privat?

6 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Pai contul public vine la pachet cu rusii si dubiosii

| ForeverAlone97 explică (pentru Yurisa):

Înțeleg. Numai că nu știu cum îmi găsesc profilul, fiindcă n-am un nume așa de comun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar sa setezi contul pe privat...cam atat poti face

| ForeverAlone97 explică (pentru anonim_4396):

E și asta o soluție.

| NoricelxD a răspuns:

Sincer nu inteleg ce te deranjeaza. Povestea ta poate aparea pe pagina de home deci nu prea ai ce ii face daca vrei ca profilul tau sa fie pe public. Daca vrei sa scapi de ei iti bagi contul pe privat si gata dar pana la urma nu cred ca e o problema atat de mare daca niste persoane din Rusia si niste copilasi cu iq-ul pe minus care isi fac conturi false se uita la povestea ta xD Succes anyway

| ForeverAlone97 explică (pentru NoricelxD):

Păi e problemă pentru că am obosit de cât am tot blocat conturi din alea.