| anonim_4396 a întrebat:

ȘTIE CINEVA VREUN SITE CU PIESE ELECTRONICE FOARTE IEFTINE gen adelaida.ro conexemectronic.ro dar sa fie cu componente electronice mut mai ieftine gen la aproximativ jumătate de preț față de aceste site-uri?
Eu de fapt caut un furnizor on-line

Găsisem site-ul acesta ne seriosi m-au dezamăgit total
www.niden.ro

Imi adaugasem 2000 de produse in cos si acum când am zis hai să mă loghez pe laptop ca sa pot sa mai elimin din ele pentru ca depășea bugetul alocat, până acum alegând produsele de pe telefonul mobil, in momentul in care m-am logat pe laptop pe acest site mi-au disparut toate produsele din coș.
Sunt foarte dezamăgit. Am alocat 20 de ore din viata mea incontinuu am ales produse, m-am uitat la caracteristicile lor tehnice, data sheet catalog, am comparat cu alte cataloage tehnice, sunt foarte dezamăgit si nu mai am nici cea mai mica incredere in ei.
Acum stau cu teama că poate că o fi luat comanda de trimite sau finalizare comanda fara voia mea si ma trezesc cu un colet supradimensionat la usa.
M-am uitat si la istoric comezi si ar fi trebuit sa imi apara acolo dar nu imi apare
asa ca acum caut pe altii sa fie mai seriosi ca de aștia m-am scârbit, m-am zaibit mi, s-a făcut lehanite.

Multumesc mult de tot

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

"imi adaugasem 2000 de produse in cos. in momentul in care m-am logat pe laptop pe acest site mi-au disparut toate produsele din coș"

Au aflat că vrei să te faci psiholog și nu ți-au mai vândut nimic. laughing
Ești așteptat pe siteul libraria.ro. ))

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Acolo e vina ta, trebuia sa iti faci cont inainte sa adaugi produse in coș. Pe toate site-urile daca iti pui lucruri in coș fără sa fi logat ți le sterge cand te loghezi.

| RxTx a răspuns (pentru Wr3nch):

Eram logat au recunoscut ca au avut o problema chiar ei la baza de date
ei gandisera site-ul sa ia IP-ul drept user
iar in cazul in care ai schimbat IP-ul nu prea le păsa de adresa de e-mail cu care erai logat
ci pentru ei era singurul lucru importat IP-ul
asa ca apareau 20 de cosuri de cumparaturi daca ai fi mers cu trenul in timpul in care adaugai produse in cos
Acum au rezolvat problema si mi-au rezolvat-o si pe amea.