| Adrian4123 a întrebat:

Toata lumea stie ca daca pui o melodie peste un videoclip facut de tine, si il pui pe youtube, ori iti sterge videoclipul, ori sunetul... (asta era si inainte de acta, sopa, pipa si toate prostiile) Dar daca autorul muzicii, de pe canalul lui official de youtube, pune in descriere linkul pentru descarcarea melodiei? Atunci mai iti sterge youtube sunetul?

2 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Incearca. ti-e greu sa pui un clip pe youtube sa vezi? happy

| TheNinthKoopa a răspuns:

Se poate, pentru ca poate ti l-a dat sa descarci, dar n-a zis nimeni ca ai si voie sa folosesti sunetul respectiv. Oricum, nu e neaparat sa iti stearga clipul sau sunetul, pentru ca milioane de oameni fac asa si scapa fara nicio pedeapsa...