| Sooorin a întrebat:

Salut, tocmai mi-am luat un Samsung galaxy mini 2, cand mi l-am luat mi-a activat cartela etc etc cel care vindea, dar cand m-am mai uitat eu prin cutie ( acasa ) am observat ca nu erau castile intrebarea este: telefonul nu are casti, sau a uitat cel de acolo sa mi le dea(si ma duc inapoi acolo sa le iau), pentru ca am vazut intr-un unboxing pe net ca la unu ii dadea castile, si la altu nu.

Răspuns Câştigător
| IQBoxGeek a răspuns:

Salut! Modelele de s6500 Mini 2 pe care le gasesti in magazinele de telecom din Ro vin fara casti. N-are rost sa te duci in magazin cu scandal ca nu e vina lor. Se potrivesc la el orice casti universale cu jack 3.5 mm. Gasesti ieftin chiar si casti originale Samsung.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

La unele magazine ambalajul conţine şi căşti, la altele NU.

Toate cele bune.