| claudiu89 a întrebat:

Tocmai ce am primit un stick Digi Net mobil si am observat ca are un loc/slot pentru a conectat ceva cablu la el? Imi puteti spune ce anume se poate conecta? Se poate obtine internet wireless prin stick digi prin cablu la un iPad? Daca da, prin ce conexiune? Va multumesc!

4 răspunsuri:
| claudiu89 explică:

Am scris clar ca acel loc este destinat unui cablu, nu card, eram curios ce fel de cablu intra acolo.

| price a răspuns:

Nu acolo intra card microsd, poti capta doar semnal 3g

| horia2012 a răspuns:

- Stick-ul il conectezi direct la portul USB al calculatorului sau prin cablu de date USB, daca nu ai loc sa-l pui direct.
Asa vei avea internet pe calculator.
- Nu poti sa ai NET prin wireless de la stick. iPad are wi-fi (wireless), nu poti conecta stik-ul la el.
- In concluzie, cu stik-ul ai internet numai pe calculator sau laptop.

| adyf88 a răspuns:

Slotul ala e slot de card ca sa poti folosi stick-ul ca si stick de memorie. Si nu poti obtine wireless prin stickul ala. Doar internet prin conexiune 3G (prin reteaua de telefonie). Il conectezi la calculator si ai net. happy