| chibi...maya a întrebat:

Tocmai mi.am achizitionat un Canon S2 IS si vreau sa intruu in arta fotografiei. Imi puteti spune cate ceva despre aceasta arta?

2 răspunsuri:
| deviant18 a răspuns:

Salut! te'as ajuta cu cea mai mare placere! ai cont pe deviantart? daca nu ai, fa'ti si da'mi watch la http://blkme.deviantart.com iar apoi un mesaj spunandu'mi ce te intereseaza sa afli:)

| ProFrame a răspuns:

Intra si tu pe www.proframe.ro, poate te inspiri de acolo! Daca esti iubitor de frumos, de arta, merita se descoperi tainele fotografiei! succes!