| elisarktis a întrebat:

Tocmai mi-am luat un samsung galaxy mini, si nu prea stiu cum se foloseste, si daca nu vreti sa-mi dati un site cu informatii plzzz?

Răspuns Câştigător
| VitanestiClub a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=sv438nT5D8E uite aici un video despre cum folosesti telefonul.vot pls

2 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Bravo, tocmai ai intrat in posesia unui smartphone cu cel mai bun sistem de operare de la ora actuala, si habar n-ai sa-l folosesti.
Voi alegeti telefoanele doar dupa carcasa, fratilor? raised eyebrows

| elisarktis explică:

@ AH da cam asa...tongue eu mereu iau insultele drept glume happy