| myam33a a întrebat:

Tocmai mi-am reinstalat windowsul si nu mai am cd-ul la placa de sunetsad. Am demontat unitatea si pe placa de sunet scrie FOXCONN 1429L. Care stiti de unde pot sa`mi descarc si eu kitu de instalare al placii audio?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Vezi seria placii de baza daca ai sunetul integrat. Daca ai placa de sunet nu ai citit bine seria. Asteptam detalii. Ca exemplu seria acestei placi de baza Gigabyte este : GA-EX58-UD3R http://www.chip.ro/media/tinybrowser/images/gigabyte_copy4.jpg Trebuie sa ai ceva asemenator. (nu neaparat Gigabyte)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce marca de pc ai.intri pe situl oficial.cauti modelul tau. dupa aia cauti : support & download.aici gasesti software-ul de care ai nevoie.

| lalyana88 a răspuns:

Intra Http://www.foxconnchannel.com/support/downloads.aspx si caut-o daca zici ca e de la foxconn...bafta...