| steaua12 a întrebat:

Toshiba sau Lenovo? Care marca este mai buna si de ce?

12 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

Toshiba

| DenisIonut01 a răspuns:

Leonovo

| Fanatic a răspuns:

Lenovo e de ****

| lpavel a răspuns:

Mai bine alege : Asus, Acer, HP. Astea sunt mult mai bune decat alea

| FastAndFurious a răspuns:

Eu aleg Lenovo. Am un laptop mai vechi Lenovo si inca merge si ala.
Tinand cont ca Lenovo e si IBM, ii dau mai mult credit.

Răspuns utilizator avertizat
| vrelian a răspuns:

Lenovo.thosiba sint cele mai naspa laptopuri.probleme mereu apar la ele. Lenovo este marca IBM si sint bune. daca poti sa ai un thinkpad e super.mie thinkpadurile mi se pare niste laptopuri f reusite.sincer as prefera thinkpad si in loc de Sony.dar tu faci ce vrei.thinkpadurile sint pentru profesionisti, deci sint laptopuri serioase.

| mel24 a răspuns:

Dintre astea 2 Toshiba este mult mai bun! eu am avut Lenovo si pe romaneste era de ****!

| xAlvin a răspuns:

Toshiba http://www.toshiba.com.ro/ uiteaici dc

| pcsick a răspuns:

Nu-i mai raspundeti. a pus intrebarea asta de 100 de x.

| pendea a răspuns:

Alege mai bine HP, Samsung, Asus, Acer, fujitu etc.

| TitusD a răspuns:

Toshiba e cel mai fiabil,eu am Sony Vaio,componentele de la Toshiba se gasesc si la Apple Macbook, ram de ex.
Chiar daca Lenovo are nu stiu ce titlu, tot chinezesc si prost ramane, cat de mare e tentatia pe Lenovo, ramai pe Toshiba!