| AlexAntonescu a întrebat:

Tot pierd prieteni pe facebook. Odata aveam 783, apoi au scazut la 781, Tot imi scade, mi se modifica nr. de prieteni.De ce? Este vreo eroare facebook, sau mi-a spart cineva contul?

6 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Și-au șters sau dezactivat conturile.

| MeConstantine a răspuns:

Buna,
1. Principalul caz din prietenii tai si-au sters din conturi.
2. Ei dau unfriend fata de tine
3. Da intra cineva pe contul tau, desi putin probabil daca ai pus o parola foarte buna si nu te lasi logat pe la alte calculatoare,

| MrAnderson a răspuns:

laughing
Simplu. Unii isi mai sterg conturile, iar altii...nu mai vor sa te aiba la Prieteni.

| JulyStorm a răspuns:

Daca share-uriesti o groaza de rahaturi, probabil ti-au dat unfriend, asa cum le fac si eu astora din lista mea.

| AlexAntonescu explică (pentru JulyStorm):

Nu am treaba cu share...:-p poate are ceva facebook

| m2704 a răspuns:

Ori dau ei unfriend fata de tine, sau si-au sters conturile.