| iasmyy a întrebat:

TPU! am nevoie urgent... numai stiu raspunsurile la intrebarile care le-am ales cand mi-am facut id-ul de messenger, iar parola mi-a schimbat-o prietenul cand m-am certat cu el... am vreo sansa sa-mi recuperez id-ul? fundaaaaa

Răspuns Câştigător
| crazytalk a răspuns:

Daca ai uitat intrebarile si nu stii parola curenta nu prea ai ce face. Incearca sa vorbesti cu el, sa ii spui ca e un comportament pueril si sa te lase sa iti recuperezi id-ul. Succes!

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

În cazul în care ai folosit un e-mail alternativ de recuperare aprolei, da se poate. Dacă nu slabe șanse.Succes

| RALUCAUCA5 a răspuns (pentru DeyCj):

Imi pare rau dar nu stiu!

| pozeanimate a răspuns:

Daca ai scris emailul alternativ, cu el recupereaza parola

| AlexandraAlexa12345 a răspuns:

Trebuie sa te folosesti de emailul alternativ! Bafta!