| cosminboy12 a întrebat:

TPU am o problema la windows 7 deci cand descarc o poza de pe tel net tableta orice nu e mare efectiv e mare dar e pe jumatate de windows photo wiewer si cand o pun pe desktop nu e mare merg la personalizare o fac mare dar cand aplic e lunga nu e calumea ce sa fac

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci dupa cat am inteles tu vrei sa faci o poza sa o pui pe desktop..Intri pe google, scrii picmonkey(un program de editat poze on line0. Aduci poza aceea acolo, dai la resize si maresti sau micsorezi poza atat cat pentru desktop.Nu o sa reusesti din prima pentru ca nu stii dimensiunile la cere trebuie adusa.Salvezi poza si o pui pe desktop. Daca din prima ai facut-o prea mare sau prea mica, repeti figura pana o aduci la dimensiunea potrivita. Succes.happy windows-ul nu are nimic, nu e problema la el.

| Mihaitza009 a răspuns:

Inseamna ca acea imagine a fost facuta astfel incat nu o poti modifica asa ca incearca sa vezi daca merge cu o poza normala iar daca merge inseamna ca e de la acea poza

| neverwinter a răspuns:

Inseamna ca imaginea ori nu e facut corespunzator ori nu e la calitatea si dimensiunea potrivita desktop-ului tau