| sebypetrescu921 a întrebat:

TPU, am si eu o problema cu bateria de la laptopul meu...ieri am observat ceva ciudat..imi zicea acolo jos ca e incarcata Full si dupa ce am scos incarcatorul dupa cateva minute s-a oprit de tot dintr-o data si nu se mai aprindea fara incarcator... dupa ce l-am aprins tot asa imi zicea ca e Full bateria si iar s-a stins.Ce sa fac TPU? Funda la cel mai bun raspuns puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Nagy_Sebastian_1999 a răspuns:

Pai cam asa ceva am patit si eu cel mai bine e sa schimbi bateria deoarece l-ai lasat prea mult la incarcat si bataria s-a suprasolicitat! Ai nevoie de o baterie noua! sper ca ti-am fost de ajutor funda?

3 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Probabil trebuie inlocuita bateria! Mai este in garantie? Pentru baterie ai primit o garantie mai mica decat pentru intregul sistem. Verifica si apoi vezi ce e de facut! Succes!

| oldschoolrom a răspuns:

Daca este in garanti du-te cu el cat mai repede, daca a expirat garantia probabil este terminata bateria si trebuie sa fie mereu in priza si sa se incarce ori cumparati alta).

| Krueger a răspuns:

E dusa bateria!