| bertyyo a întrebat:

TPU am si eu o problema instalez un joc mai mare adica de 24 de mega pe samsung galaxy gio iar cand il dezinstalez ma uit la memoria telefonului si nu mi-a dat toata memoria inapoi si de fiecare data cand instalez un joc imi ramane mai putina memorie dupa ce il dezonstalez. Ce pot sa fac crying((((((((((.

Răspuns Câştigător
| krysstal a răspuns:

Eu am un Nokia x6, numai ca eu nu ma plang de memorie, am 16 gb interna. Dar se intampla acelasi lucru. Vezi pe unde cauti, cauta bine, ca mai raman bucati din joc, pe care nu le sterge cand dai uninstall, trebuie sa le stergi manual.

1 răspuns:
| bertyyo explică:

Mersi