| SamuelTudosa a întrebat:

TPU! am un telefon Lg-T565b si nu stiu cum sa pun parola la muzica poze >etc Ma ajutati cel mai bun raspuns Funda!

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pui parola la datele tale in telefon eu de unde sa stiu ce tel ai, sau pui parola la cardul micro sd

| SamuelTudosa explică (pentru RAY):

Pai n-am zis ca am un telefon Lg t565b

| RAY a răspuns (pentru SamuelTudosa):

Te-ai uitat la setari de securitate

| SamuelTudosa explică (pentru RAY):

Daaa si dau acolo pentru card si pun parola pe card dar nu se intampla nimic am incercat toate optiunile

| RAY a răspuns (pentru SamuelTudosa):

De ce nu blochezi telefonul?

| SamuelTudosa explică (pentru RAY):

Pai il blochez dar se blocheaza odata apoi trebuie sa fac din nou si cate odata mai uit

| RAY a răspuns (pentru SamuelTudosa):

Cum sa uiti saumel un cod

| SamuelTudosa explică (pentru RAY):

Nu ma uit sal mai blochez la loc ca eu vreau sal blohchez odata iar apoi cand il blochez iar sa se blocheze automat