| Roseline a întrebat:

de ieri am un telefon HTC desire 500 si nu stiu cum sa bag muzica si poze pe el din pc, ma ajutati va rog cat mai repede? dau funda.

4 răspunsuri:
| Roseline explică (pentru Salontanul):

Nu-mi dai te rog frumos linkul concret unde discuta despre cum descarc poze/muzica de pe pc in telefon?

| Salontanul a răspuns (pentru Roseline):

Vai! Neajutorati sunteti tinerii de azi! Citeste ce scrie acolo:
http://www.htc.com/......howto.aspx
Mai simplu de atat nu se poate! Leaga-l la computer si-l vezi ca o partitie de HDD numita (probabil) HTC. Faci apoi transferul prin simpla tragere cu mouse-ul de pe o partitie pe alta.

| RocKzZ a răspuns:

Cand ti l-ai cumparat ti-a dat un cablu care era USB. Adica il bagai undeva in calculator si in telefon. Apoi cand intrai pe PC iti aparea jos in dreapta ceva cu telefonul tau si ca ai bagat cablul USB. Apoi aveai un fisier iar in ala bagai Imagini / Muzica in telefon doar le copiai acolo. Funda? happy