| ĂăăAlexandra a întrebat:

TPU as vrea sa-mi iau o tableta din aceea care desenezi cu creionul pe ea. Gen pe internet am vazut desene si unii intrebau : "cu ce l-ai faccut " si raspunsul "cu tableta". cum adica tableta? cat costa? pot beneficia de o reducere la ea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se refereau la Tablete Grafice
Ca acestea de aici: http://www.emag.ro/tablete-grafice
Preturi intre 289 RON - 11.989 RON
Iti recomand tabletele de la Wacom.
Sunt foarte bune.

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Depinde ce tableta vrei, una cat de cat buna, e cam 1100$ la oferta.Dar daca vrei una mai buna exista si la 1750$.

| Adriana_Ghera_1997 a răspuns:

Lol laughing Tableta e ca si un laptop tongue

| eugenl a răspuns (pentru Adriana_Ghera_1997):

LOL, de referea la tableta grafica, care se foloseste pentru desenul digital tongue