| Roibu_Antonie_1991 a întrebat:

TPU care tableta din aceste doua este mai buna Allview ax 4 nano sau Samsung galaxy tab 3 lite? Va rog,astept raspunsuri urgent, Va rog!

Răspuns Câştigător
| Ghity10 a răspuns:

Dupa mine Samsung Galaxy tab 3 line, in fine decizia este a ta

6 răspunsuri:
| DaftPunk a răspuns:

Ca specificatii, Samsung este superioara Allview.
Dar si tabletele Allview sunt de calitate.Amandoua isi merita pretul.
Daca vrei tablete ceva mai convenabile, iti recomand
Allview Viva Q7 Life (Quad Core) sau Allview 3 Speed Quad HD (Quad Core).
Aman2 sunt cu specificatii mult peste Samsung Tab 3(Dual Core), dar daca doresti un produs branduit Samsung...

| shannygelu a răspuns:

Am avut nano am spart-o si nici acum nu stiu cum am reusit e buna nano ca dai telefon dar la performanta e mai buna Samsung

| Varsson a răspuns:

Samsung tab 3 lite clar, o are varul meu de 1 an si merge perfect.

| krt0f1oR a răspuns:

Samsung

| Peter920 a răspuns:

Salut,dupa specificatii e mai bun Samsung galaxy tab 3 lite, dar Allview AX4 Nano suporta sim, daca doresti si aceasta functie.Succes

| Ashley0 a răspuns:

Cred ca cel mai bine e sa alegi Samsung, mai ales daca ai de ales intre aceste doua marci... Dupa mine e o diferenta uriasa! Am vazut tablete Allview insa nu sunt cine stie ce! Eu cand am luat tableta mea nu am ales Samsung pentru ca nu o gaseam pe stoc, dar daca era, cu siguranta o luam. Mie in general Samsung mi se pare superior pentru Allview. Iti recomand galaxy tab 3. (App: am un unchi care lucreaza in domeniu calculatoare si cate din astea si a spus ca si el recomanda Samsung, dar in niciun caz Allview.)
In fine, tu decizi! A mea este doar o parere! happy sper ca te-am ajutat!