| vladimir23 a întrebat:

TPU ce trebuie sa fac ca sa primesc prin email ce intrebari pun prietenii mei sau altii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai o lista de prieteni intotdeauna vei primi pe mail daca ei vor posta o intrebare cat despre ceilalti, trebuie doar sa dai click pe site si sa intri la sectiunea "cele mai recente intrebari". Nu vei primi pe mail de fiecare data cand va posta cineva o intrebare, si iti spun eu ca e mai bine, iti dai seama cate mail-uri te-ar bombarda pe zi? big grin

2 răspunsuri:
| adi_7507 a răspuns:

Poti folosi un serviciu de feed2email gen feedmyinbox.com pentru intrebarile generale sau doar dintr-o anumita categorie.

| psiholoaga a răspuns:

Exista optiunea asta. Eu la inceput primeam mailuri de cate ori cineva din lista de prieteni punea o intrebare. Pana am aflat ca in josul paginii era o optiune ca sa nu mai fiu instiintata, asa ca am scapat de cateva zeci de mailuri pe zi. La mine era automata, pana am dezactivat-o. Daca nu primesti in mod automat, scrie-i ralucai (sectiunea contact) ce vrei.