| EleninNWO2036 a întrebat:

TPU, cum scap si eu de Crash-ul ala de la Mozzila Firefox am versiunea 3.0 la Firefox da nu stiu ce are ca pana acum nu mi s-a intamplat niciodata cu Crash-ul ala de la Mozzila Firefox deci cand stau m-ai Putin pe net si ma uit la Un Videoclip Official Cu Muzica pe youtube si cand vreau sa minimez Imaginea din Full Screen ma scoate din Firefox si imi da acea pagina Cu Crash si nu pot scapa de acel Crash plsss help dau funda cine ma ajuta cum sa rezolv problema help help ajutor cu firefox-u ca nu funda cine ma ajuta happy big grin

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Caută o versiune puţin mai nouă happy

3 răspunsuri:
| gki1980 a răspuns:

Incearca sa cureti calc(registry) cu CC cleaner, System Ninja si TuneUp Utilities. apoi instaleaza cea mai noua versiune de Adobe flash player. daca nu ai nicio problema cu interfata noua de la mozillla, poti upgrada la versiunea 7.0, care este mult mai stabila decat 3.0. o zi buna. happy

| diablo a răspuns:

Nui devina FireFox ci este flash playerul. Fai si u un update sau reinstaleazal uite aici o legatura http://get.adobe.com/flashplayer/

| downdl a răspuns:

Te-ai gandit sa ai faci un update la noua versiune? ia d`aci: http://www.mozilla.org/ro/firefox/new/