| dyannee a întrebat:

TPU,help me, please! Am nevoie urgent de ajutor.Am imprumutat un Samsung Android de la varul meu,deci e telefonul lui, pentru a-mi transfera niste poze facute azi cu acest telefon pe calculatorul meu prin intermediul cablului de date.Bateria cred ca era ok,nu era descarcata. Faza e ca atunci cand l-am conectat,am parcurs pasii de instalare ca sa pot pune pozele, dar apoi s-a inchis brusc telefonul dupa ce mi-a aparut in bara casuta cu uneltele si cu mesajul"Your hardware is now installed and ready to use"si nu il mai pot aprinde si acum nu stiu ce sa ma fac.sad
Ce s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| monys91 a răspuns:

OK. Ma bucur ca s-a rezolvat. E de bine... si USB-ul incarca bateria. happy

3 răspunsuri:
| monys91 a răspuns:

Si eu am Samsung Android, dar nu am patit asa ceva pana acum. Scoate-i bateria si lasa-l asa cateva minute, dupa care il bagi la incarcat (chiar daca iti arata ca are baterie) astepti 10 minute si incearca sa-l repornesti. happy Astept sa-mi spui ce s-a intamplat!winking

| dyannee explică (pentru monys91):

Buna! happy Am tot incercat sa-l repornesc si nu mergea.Incarcatorul nu mi l-a dat.Doar USB-ul.Dar pana la urma, dupa multe incercari, a mers aprins.Am sa incerc sa il reconectez la Pc. big grin

| dyannee explică (pentru monys91):

Da,am observat. laughing happy big grin
Nu stii cumva daca il pot conecta la netul meu de pe pc? thinking

| monys91 a răspuns (pentru dyannee):

OK. Ma bucur ca s-a rezolvat. E de bine... si USB-ul incarca bateria. happy