| uNNN1k0lL a întrebat:

TPU nu stiu ce sa mai fac.Nu pot deschide Skype pentru ca in folderul său am fisiere corupte si nu le pot sterge nici cu Unlocker nici daca repar/curat registry nici daca-l reinstalez.Va rog ajutati-ma dau funda din toata inima!

4 răspunsuri:
| Gas a răspuns:

Fa o scanare cu asta: http://quickscan.bitdefender.com/ si descarca solutia care ti-o ofera ei daca iti gaseste viermi.

| faraudragos2001 a răspuns:

Salut! Nu merge nici un site de genul aceste. ( FACEBOOK, YOUTUBE, MAIL, SKYPE, ETC. ) Incearca mai tarziu.

| uNNN1k0lL explică (pentru faraudragos2001):

Salut,merg toate in afara de skype.