| AnniaAKN a întrebat:

Trebuie sa dezinstalez un program urgent, problema este ca imi apare eroare de la programul ala Microsoft c++.
Ce sa fac? Ce legatura are acel program cu dezinstalarea?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| gabyFCSBgabriel a răspuns:

Programul Visual C++ este un mediu de programare integrat pentru limbajul C++, produs de Microsoft. De obicei, cel putin la mine, el vine la pachet cu un joc descarcat de tine.
Uite cum il poti dezinstala:
Control Panel>Programs>Programs and Features>Microsoft Vizual C++>Unistal. Si gata! Funda?

| AnniaAKN explică (pentru gabyFCSBgabriel):

L-am dezinstalat dar imi arata acelasi lucru.
Vreau sa dezinstalez Bitdefender mi-a expirat licenta si am instalat un alt antivirus, vreau sa scap de el pentru ca tot ma avertizeaza ca imi trebuie licenta noua ...nu stiu ce sa fac.