| Clorox a întrebat:

Trec direct la subiect!
De cand am facut update la windows10 sunetul se schimba din cand in cand!
Adica apare sunetul ala cand conectezi un dispozitiv in PC, si se da mai incet, dar de pe home cinema system nu se schimba nimic, nici in PC, ce naiba are calculatorul? Mentionez ca HCS-ul este conectat la calculator! (Pentru unii mai necaliti)

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Instaleaza Driver Booster 3 si o sa iti faca update la drivere pentru windows 10.

Probabil driverul de la placa de sunet iti face probleme iar sa faci update driverului o sa rezolve asta.