| Alecsanndraa a întrebat:

Tumblr.daca se pricepe cineva..am facut o "boacana" la inceput cand nu stiam sa folosesc tumblr si vazand ca imi pot face bloguri secundare am deletat blogul principal dar el nu s-a sters de tot..blogurile secundare inca le am dar pe cel principal nu pot posta nimic si persoanelor carora le dau follow nu le apare. daca incerc sa postez ceva pe blogul principal imi spune ca nu e valid, daca incerc sa il sterg imi zice ca nu il gaseste.ce pot face in situatia asta?!? straight face

1 răspuns:
| meseriasul88 a răspuns:

Parerea mea este sa chemi pe cineva care se pricepe bine succes