| Mirunikuuu a întrebat:

Uite TPU...

Mai demult mi-am facut o adresa de mess, iar cum nu am mai intrat pe ea, am uitat parola.
Acum : stiu ca pot sa o schimb de la My account Info, iar atunci cand indeplinesc toate cerintele, imi da ca un mesaj s-a trimis la adresa i*********... Iar acum vine problema mea : Eu nu stiu aceasta adresa. Deci, cum pot altcumva sa imi recuperez parola?
Va rog, spuneti-ma ca se poate si in alt mod!

1 răspuns:
| Andreea1428 a răspuns:

Pai intri pe mess iar acolo jos sunt niste casute bifate/nebifate mai jos de ele te intreaba,, Ti-ai uitat parola? (depinde in ce limba e ) dai acolo si va trebui sa raspunzi la intrebarile pe care l-e ai ales la inceput cand t.i ai creeat contul! FUNDa! sUCCES!