| GabyTzu_Gaby_1997 a întrebat:

Un Galaxy S III Mini este rezistent la apa? Cate minute?
Bateria cate ore tine de obicei?
Se merita sa cumpar un Galaxy S III Mini? happy
FUNDA >: :*

Răspuns Câştigător
| Creatorul24 a răspuns:

Nu este rezistent la apa, si in general cam toate telefoanele te tin o zi, sau jumatate daca ai de gand sa te joci sau sa lucrezi pe el.
Nu cred ca se merita un S3 mini, cu banii astia iti poti lua un LG L9 sau un Allview P5 Quad, mult mai performant, si produs in Romania. Sper ca te-am ajutat big grin.

4 răspunsuri:
| zDenYz a răspuns:

Nu e rezistent la apa dar e destul de bun. Ti-l recomand.

| Rektsona a răspuns:

Eu zic sa-ti iei un Samsung Galaxy Trend S7560 e mai bun si mai ieftin (600 lei pe cel.ro(

| vasilicalambru a răspuns:

Nu iti lua asemenea gunoi, nu m-a tinut nici macar un an.

| anarizescu a răspuns:

Am Samsung Galaxy S III Mini.e super happy bateria te tine cel mult o zi, ca la orice smartphone si nu este rezistent la apa