| mgtow a întrebat:

Un laptop cu 500£ HP ma va implini sufleteste? Am unu vechi si editeaza greu clipurile pentru Youtube le urca in 3h in varianta 1080p. Fac mult truck vlog

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Tu te referi ca £ fiind GBP corect? Daca vrei sa te si joci pe el, o alegere buna ar fi DELL 15.6'' Inspiron 3576 http://bit.ly/2HBapkV ai 4 core-uri, 8 nuclee, la editare ti se duce in turbo pe 4 ghz, e ok "ca idee". Daca ai alte chestii sau idei sau vrei sa faci altceva sau si altceva cu el da-mi mesaj si te ajut cu sfaturi idei.

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

De unde sa stim noi daca "te va implini sufleteste"? Doar tu stii asta. Daca nu ti-ai cumparat inca, spune-mi ce ai vrea sa-ti ruleze sau da-mi mesaj si te ajut cu un sfat. De ce nu tragi spre un pc?

| mgtow explică (pentru CM7YRE):

Fac inregistrari cu go pro si intarzie mult sa le unesc editat. Inregistrez intre 30 de minute si 1h

| mgtow explică (pentru CM7YRE):

Da mersi

| CM7YRE a răspuns (pentru mgtow):

Cu placere. In banii aceia te duci intr-un 2400 si un 1060 5"6gb pe pc care te avantajeaza mai mult. Dar depinde si ce monitor ai, daca vrei portabilitate, e discutabil.

| CM7YRE a răspuns (pentru mgtow):

Tu te referi ca £ fiind GBP corect? Daca vrei sa te si joci pe el, o alegere buna ar fi DELL 15.6'' Inspiron 3576 http://bit.ly/2HBapkV ai 4 core-uri, 8 nuclee, la editare ti se duce in turbo pe 4 ghz, e ok "ca idee". Daca ai alte chestii sau idei sau vrei sa faci altceva sau si altceva cu el da-mi mesaj si te ajut cu sfaturi idei.

| mgtow explică:

3h de fapt dureaza pana cand isi face uniunea cu tot tranzitii efecte sunete rahaturi...