| c0pil1n a întrebat:

Un monitor de 144hz bun pentru cs go, pubg. Buget 800 lei oare gasesc ceva bun?

2 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Ceva mai bun in ce sens?
ca sunt mai multe, marime, frecventa, tehnologia imaginii, etc.

| adyurs a răspuns:

Eu am un Lenovo de 144hz 1ms la 900 de lei poate gasesti redus, este extrem de ok pentru cs go pubg jocuri fps si o chestie care ma supara putin e panelul tine (culorie sunt putin, nu mult, sterse decat un ips dar e ok)

https://altex.ro/......5FDGAC2EU/

E la 770 de lei acum si recomand sa il iei cat de curand cu transport poate sa fie exact 800 de lei si gata. Daca ai placa video nVIDIA e super fiindca are g-sync

Il am de 6 luni si merge perfect