| c0pil1n a întrebat:

Am nevoie de o recomandare pentru un monitor de 144hz.
Pentru jocuri competitive (pubg,fortnite, cs go)
Buget 1.000 lei maxim.

12 răspunsuri:
| BlackPixel a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DJ2GYTMBM/

Mare, Full HD, LED.
__________________
Raspuns de BlackPixel.
Daca raspunsul meu te-a ajutat sau ti-a placut, apasa pe Funda pentru a marca raspunsul acesta ca fiind cel mai inteligent!

| c0pil1n explică (pentru BlackPixel):

Vai nene, cand scriu clar mare 144hz si tu imi dai un monitor de 75. Mai ai si pretentii la funda?

| c0pil1n explică (pentru BlackPixel):

Deci este VA, 4 ms de 27 inch. Si netflixu are drop frame pe monitoru astalaughing

| BlackPixel a răspuns (pentru c0pil1n):

In cazul acesta, iti urez succes in cautarea unui monitor cu raport calitate/pret mai bun?

Incearca sa iti inbunatatesti scrierea, pentru ca pari analfabet.
(in plus, nu, nu am pretentii la funda)

| c0pil1n explică (pentru BlackPixel):

Tu dai raspunsuri ca sa primesti funda! Nu sa ajuti oamenii care au nevoie de un sfat. Citeste intrebarea clar inainte sa cerseti un click!

| Anonimulantisocial17 a răspuns:

Ista e cel mai bun dupa parerea mea. Trebuie sa mi-l cumpar si eu dupa vreo 2 luni.
https://www.emag.ro/......DMXQLGBBM/

| Razvan1000 a răspuns (pentru Razvan1000):

Poti cauta pe google si gasesti sute de modele si te uiti singur la specificatii sa vezi care iti convine

| anonimuser1 a răspuns:

Salut, eu am cam de un an modelul BENQ XL2411 144HZ PANEL TN 144 HZ. Ma joc csgo mai mult, e ok pentru jocuri tip FPS, in schimb la culori e foarte slab. Daca vrei sa editezi foto/video iti recomand ceva VA/ IPS

| c0pil1n explică (pentru anonimuser1):

Pentru jocuri am nevoie si eu. Ma intereseaza sa dea randamnet bun in jocuri. Am un rx 580 8gb si are nevoie de un monitor de 144

| anonimuser1 a răspuns (pentru c0pil1n):

Da e ok, eu iti recomand xl2411p

| Nimic27 a răspuns:

Asta e cam cel mai bun la pretul asta. Urmeaza sa il cumpar si eu.
https://altex.ro/......4RG50FQRX/