| IonValeriu a întrebat:

Un prieten mi-a dat un dvd pe care a pus Windows 7 Ultimate 32-bit si l-am instalat toate bune si frumoase dar uneori mi se blocheaza vreo 20 de secunde sau alteori trebuie sa restartez calculatorul.Ce pot sa fac sa nu mi se mai intample?

1 răspuns:
| taken a răspuns:

Daca ai mai avut windows 7 si nu a facut figuri poate este o problema cu windows-ul.Cauta o alta varianta de windows 7 ultimate sp1.La tovarasul tau merge fara probleme? Acum apar tot felul de windows-uri, care mai de care umbla prin ele.