| Dragos022 a întrebat:

Am instalat aseara windows 8 pro pe 32 biti. Toate bune si frumoase. windows-ul se misca bine dar dupa 5-10 min se blocheaza imaginea si trebuie repornit(nu imi apar erori nimic, doar se blocheaza imaginea)Astept raspuns urgent.

Răspuns Câştigător
| PickUp a răspuns:

Mane atunci stergei tot ce are in el de la windowswinking Sau daca nu te duci la cineva care se pricepe mai bine sa til faca( Imi dai funda da sau nu?)

8 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Ce configuratie are sistemul? Ai verificat cu cerintele Windows 8? happy Succes!

| georgedanielc a răspuns:

Este compatibil cu PC tau? Detiimemoria aferenta?

| PickUp a răspuns:

Pai te-ai uitat pe cerinte? Ai spatiu destul pentru win 8? Ai setat optinea toutchscreen si nu ai calculator special? Sau ai setat optiunea pe placa video pentru video 3Dwinking Deci verifica daca este compatibil cu PC tauwinking Funda plz

| Dragos022 explică (pentru PickUp):

Pentru inceput am instalat w8 prin dual bot si acum nu mai pot scapa de el din pc. 2 laptopul meu detine 4gb ram hd 650gb un priocesor dual core intel2 de 2.80 ghz si 2 placi video una office si una gaming in total la 1600mb

| PickUp a răspuns (pentru Dragos022):

Hmmm mai complicat... Pai reinstaleazal din nou sau verifica cerintele si debifeazale ce stii tu k nu-ti mege pe calculator! Dar eu zic k e piaratat windowswinking Funda plz

| Dragos022 explică (pentru PickUp):

Da este piratat. un sfat cum pot sa il dezinstalez? vreau sa il inlocuiesc cu w 7. dar nu ma mai lasa sa intru in bios. si cand vreau sa il bag din pc imi da windowsul o eroare. Oricum acum imi fac imaginea pe stick dar pe 64 biti sa vad daca face tot la fel

| PickUp a răspuns (pentru Dragos022):

Pai sterge optiunile windowsului din My Computer (Tot ce are)... Sau sa bagi windows care vrei sa-l faci fara sa faci nimic la windows pe care il aiwinking Bafta! Funda plzzzzzz

| Dragos022 explică (pentru PickUp):

Ar fi usor dar nu ma lasa sa instalez

| PickUp a răspuns (pentru Dragos022):

Mane atunci stergei tot ce are in el de la windowswinking Sau daca nu te duci la cineva care se pricepe mai bine sa til faca( Imi dai funda da sau nu?)