| RaduManole a întrebat:

Un program bun de facut jumpcut-uri si de editat video-uri. Nu video maker! Altul. Fundahappy Multumesc aniticipat. Sa pot face ceva gen ceea ce face Doza de has sau Tequila

Răspuns Câştigător
| IulioNagato a răspuns:

Cel mai bun din lume la asa ceva este Sony Vegas 8, 9, 10
Probabil cei de Doza de Has tot pe el il folosesc dar sa stii ca nu e chiar asa de usor, ai gama ultra larga de optiuni de editing&creating...

Funda?

| RaduManole explică (pentru IulioNagato):

Sony Vegas Pro 11. Nu, nu e asa usor, dar m-am obsinuit big grin

2 răspunsuri:
| need4weed a răspuns:

Poti incerca Adobe After Effects, Camtasia, Sony Vegas Pro 10&11.
Sper ca te-am ajutat.happy