| anonim_4396 a întrebat:

Un program care optimizează jocurile pe PC?

4 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

GeForce Experience daca ai placa video nVIDIA. In rest, ti le poti optimiza singur, daca ai un pc mai slabut opresti toate programele inainte sa incepi jocul si pur si simplu pui totul pe low, alte optimizari nici un program nu ar putea sa faca.

| peperonies a răspuns:

Ce crezi tu ca inseamna "optimizeaza jocurile pe pc?"

| Nimeni10 a răspuns:

O placa video mai scumpa.

| JustAskingBruh a răspuns:

Nu exista, inseamna ca sunt jocurile poor optimizate sau nu ai tu cerintele necesare. Daca ai placa video AMD ti-as sugera sa intri la ea in setari sa o dai la putere maxima prin Amd Radeon Settings sau daca ai Nvidia, sa intra tot asa.