| cornel a întrebat:

Un program cu care sa sterg foldere de la jocuri care mai raman prin C.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| LucianGabriel a răspuns:

Eu pentru dezinstalare programe si jocuri folosesc revo uninstaller, face si backup la registru(in caz de belele...) sterge si registrul si toate resturile care mai raman pe Hdd(doar ca dureaza mai mult decat o dezinstalare obisnuita. Dar sa stergi folderele ramase s-ar putea sa mearga normal cu delete sau poti folosi unlocker daca simplu nu te lasa.

| VisualBasicExpert a răspuns:

Le ștergi tu normal cu click dreapta, delete

| DUTCH a răspuns:

Agop a spus-o cel mai bine. : d

Răspuns utilizator avertizat