| KimEunHee714 a întrebat:

Am o boxă model Boxe MYRIA MY8029, 5.1, 115W, Bluetooth, negru. Și as vrea sa o desfac în spate. Pentru ca mi-a întrat un stick înăuntru și nu pot sa îl mai scot. As vrea sa știu dacă îl desfac în spate se mai poate pune la loc fără sa se deterioreze ceva? Cum as putea sa fac? Dau fundă! Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Adrian5575 a răspuns:

Daca lucrezi cu grija nu ai ce sa strici. Sa nu uiti sa il scoti din priza mai intai. Ar fii de preferat sa nu fie in garantie, altfel o pierzi daca il desfaci.

2 răspunsuri:
| viavo a răspuns:

Salut! Sunt 90 la suta sigur ca nu se demonteaza spatele. Cel mao probabil se indeparteaza panoul din fata si/sau se desface difuzorul pentru a ajunge in incinta ei. Daca postezi cateva poze din mai mult parti, pot sa iti spun ce si cum sa faci.

| KimEunHee714 explică (pentru viavo):

Mulțumesc pentru ajutor! Am reușit sa desfac cu grijă satele fără nicio problemă!