| fgmijpb a întrebat:

Unde as putea gasi memorie Kingston 4GB RAM ieftina?

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Trebuie neaparat sa fie Kingston? Nu conteaza firma, atata timp cat acea placuta ram este performanta. Eu nu stiu daca vrei placuta pentru laptop sau pc, asa ca iti recomand sa intri pe eMAG, PC Garage, MediaDot, cel.ro si sa cauti acelo placuta dorita.

Bft!

| fgmijpb explică (pentru Jipa95):

Imi trebuie Kingston pentru ca eu am in acest moment 4GB Kingston si nu stiu daca va fi compatibila cu alta memorie RAM.

| Jipa95 a răspuns (pentru fgmijpb):

Nu are ma nici o treaba firma nu trebuie neaparat sa ai aceeasi firma de placute ram. Este egal cu 0.