| DemetriaDemi a întrebat:

Unde dau sa vad daca am 1GB RAM? DAU Funda!
Si cum scap de statusul junior?

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Pentru 1 GB RAM : Start -Run-dxdiag (ai acolo undeva "Memory" jos ) sau si mai simplu click dreapta pe "My Computer"-"Proprietes" si iti scrie la "General" undeva jos.

Iar ca sa scapi de statutul de junior trebuie sa acumulezi puncte (raspunzand prima la intrebari, primind voturi, fundite, dand multe raspunsuri, etc.

Bafta!

2 răspunsuri:
| Mytza13 a răspuns:

Intri in my computers dai click dreapta si proprietati si iti apare acolo jos cati gm ram ai
funda?