| darckcobra a întrebat:

Unde gasesc placa video in calculator?

5 răspunsuri:
| sigmanet a răspuns:

Despre ce calculator e vorba? Poate fi on-board si nu o gasesti, poate fi dedicata si o gasesti pe slotul AGP sau PCI-Ex.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

In slotul AGP sau PCI express... Poti sa te iei dupa locul unde intra cablul ce vine de la monitor.

| joker50 a răspuns:

Nustiu si daca as putea sa te ajut cumva da nu ma prea pricep la calculatuare ca am doar 10. mult noroc

| darckcobra explică:

Eu ma refeream...in calculator...adica unde gasesc detalii despre ea in Pc pe display. dar am gasit happy

| Jolley a răspuns (pentru darckcobra):

Cum ai gasit? unde ca si eu caut.